Un es vēl čīkstu. Un Tu arī?!

Šorīt uztaisīju sev kafiju, atvēru ledusskapi, lai uztaisītu mums ar Edgaru brokastis un kārtējo reizi… daļu satura izmetu miskastē 🙁 Man tā ir sāpīga lieta, jo ik pa laikam pārcenšos ar pusdienu vai vakariņu gatavošanu un tiešām daudz nākas izmest (manuprāt daudz, jo ideāli būtu neizmest neko) vai nopērkam gaļiņu vai sieru brokastu maizēm un neapēdam līdz viss kļūst vecs. Kādu rītu nav apetīte, kādu rītu kārojas kas cits… Bieži esmu dusmīga, kad Edgars man pasaka: “Šito es jau vakar ēdu.”. Tajos brīžos no manis izskan: “Āfrikā bērni mirst badā, bet Tu šito jau vakar ēdi!!!”. Nē, nevis izskan, bet laikam vairāk izkliedzu.

Mums kādreiz bija kaimiņonkulis. Kā jau cilvēks gados – ar visiem vientuļa, dusmīga pensionāra elementiem, bet ļaunu prātu neturējām. Onkulis nebija uz laipnu komunikāciju vērsts, bet redzot cik viņš pieticīgi dzīvo, tiešām katru reizi, kad atkal tukšojām ledusskapi pa taisno uz miskasti, runājām, ka varētu tak Vecajam atdot (bijām viņu iesaukuši par Veco). Ne jau sabojājušās lietas protams. Mūsu dzīves ritms tāds, ka mēdzam uz dažām dienām aizbraukt un pirms aizbraukšanas, izmetam no ledusskapja to, kas paliks vecs, kamēr būsim prom. Tā arī nekad nesaņēmām drosmi piedāvāt.

Mēs sūdzamies cik daudz slikta mums apkārt – alga par mazu, darba par daudz, remontu gribās, jaunu mašīnu, telefonu, ielas bez nevienas bedres un visas mājas svaigi atjaunotas utt. Bet tad paskatamies mazliet smalkāk… Kā IPhone izsludina jaunā telefona modeļa iznākšanu, tā pircēju ir čupu čupām. Esam gatavi ņemt kredītus, dzīvot uz parāda, apdalīt sevi ar daudzām citām ikdienas baudām, lai varētu teikt, ka man ir jaunākais no tiem aparātiem. Mums nevajag internetu mājās, bet mums vajag VISĀTRĀKO internetu mājās un reizē sanāk arī – dārgāko. Patiesībā par šito tēmu es varētu visu dienu rakstīt un jums vēl katram būtu ko pierakstīt klāt. Tik gribēju kārtējo reizi atgādināt sev un jums cik ļoti mums ir paveicies. Ja Tu lasi šo, tas nozīmē, ka Tev ir telefons, planšete vai dators (ja nav pašam, tad vismaz ir pieejams) un Tev ir pieejams internets. Tas ir daudz – tiešām! Un tās nav pirmās nepieciešamības lietas. Tātad patiesībā Tev ir viss, kas Tev ir vajadzīgs + vari atļauties arī ekstras.

Te būs 3 minūtes pārdomām par dzīvi, ja uznāk vēlme sūdzēties.

!!! Pirmajā dienā tika publicēts ar citu video, bet to Youtube “piegrieza”, tagad paliek tikai dziesma, bez raksturojošiem attēliem!!!